Jdi na obsah Jdi na menu
 


TOHLE SI PROSÍM PŘEČTĚTE A ROZŠIŘTE TO!

28. 9. 2006

Na těchto králíčkách byly testovány různé výrobky (kosmetické a spousty jiných). Dnes už nežijí. Těchto několik králíčků je jen malinká část z miliónů a miliónů zvířat, která trpí, trpěla a budou trpět kvůli testování výrobků na zvířatech.

A zde jsou jen králíčci...

Chcete vidět víc?? Psi, kočky, potkany, koně, opice a jiná zvířata??

Potom se podívejte sem: ZDE Ale varuji!! Je to jen pro silné žaludky!!

Chcete se těmto výrobkům vyhnout?? Podívejte se sem a poučte se, co kupovat a co NE.

Výrobky testované na zvířatech: ZDE

Výrobky NEtestované na zvířatech: ZDE

PROSÍM. ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK PO INTERNETU A POMOZTE ZASTAVIT TOTO NESMYSLNÉ VRAŽDĚNÍ ZVÍŘAT!!!!

ZDROJ

Má poznámka: Lidé, kteří tohle dělají, nemají srdce a neváží si života!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak jsem viděla fotky koček, tak jsem se totálně rozbrečela!!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

strasne...

(petrisenka, 12. 6. 2007 21:54)

tak tohle opravdu nenávidím... kdyby někdo testoval na lidech, svět se zblázní, ale když je to na zvířatech, je to v pořádku... proč mají právo žít lidíe víc než zvíářata??? jsou to svině!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boroci

(verča, 3. 6. 2007 15:26)

ti lide jsou fakt tupci,kreteni,debili,atd........chudaci zvirata

Co to jako je?

(Anni, 1. 6. 2007 20:14)

Co to jako je? Takhle ubližovat zvířátkám můžou jenom úplní tupci a debilove!!!!!!!!!!!!!! Úplně nad tím brečím, všechny výrobky testované na zvířátkách jsou na nic! Jsou sice dobrý ale de to aji jinak ne!!!!!!!! To jsou ale ******** a taky **********, ********* vy jedni ***********!!!!!!§

hnusáci

(eliška hrabalová, 18. 5. 2007 13:26)

toto nenimožne kdyby si to udělali sami tak nepřežijou ani s e k u n d u !!!!!!!!!!!!
neuměj se chovat toto jsou lidi bez duše a bez srce no toto jim neprojde ty zvířata chcou taky žít já vím co to je "zvíře"a toto se nesmí dělat na lidech tak proč se to může dělat na zvířatech ja to jen tak nenechám každý den umírají zvířata proč se s niminechovají slušně!!!!

Zmrdi lidi !!!

(Honza Coufal, 9. 5. 2007 19:45)

Tak z tohohle se mi zvedá kufr,,, normálně bych ty lidi vzal a udělal bych jim to co dělaj oni těm zvířatům. Sou to skurvený zmrdi, zajebaný, zasraný, skurvený, hovada, kriplové, čuráci, svině, hajzlové... no prostě všechno, zmrdi zasraný, využívaj toho že se nemůžou zvířata bránit. Kriplové pojebaný !!! Skurvisini !!! Jemi z toho docela dobreku, když takhle mučej zvířata kriplové jedni zasraný !!

fujky

(renata, 21. 4. 2007 19:34)

njn je to humus bych tam poslala ty lidi kteří to delaj

Hmmmmm

(A.n.d.a, 17. 3. 2007 17:11)

Co kdyby si ty zvířata zkusili s těma lidma vymněnit role????

bleeee.......

(danča, 14. 3. 2007 16:41)

To je hnus.....

Nepochopím

(yyy, 28. 2. 2007 15:11)

Já vás nechápu všichni tvrdíte že je to humus a že by jste je zabili atd. ale určitě nejméně 1/2 z vás tuto kosmetiku používá,jo je to humus to je fakt ale co kdyby se to zkoušelo na lidech to by vám nevadilo?

Chudáci zvířata

(Šárka, 1. 1. 2007 14:36)

Já nechápu že lidi myslej jenom na peníze a testuju tuhle příšernou kosmetiku na bezmocnejch zvířatech kteří za nic nemohou.....navíc by to šlo testovat úplně jinak....bez bolestně, ale někdo to prostě nechápe, těch zvířatů mi bylo fakt líto...

Fakt nechutný...

(Kikina, 6. 12. 2006 17:41)

...je mi jich líto. Nevim, proč to ty idi**i netestujou na sobě a takhle ubližujou zvířatům!!!!!!

FUJJJ

(Kamča, 2. 11. 2006 20:02)

Opravdu děsný!!!:( chce se mi zvracet!Jak to někdo může udělat a když sem si přečetla seznam věcí,tak některé sou TAK známý,že se divým,že si něco takovýho můžou dovolit!Je to děsný!:(

:-(

(Tekina, 2. 11. 2006 18:09)

Mám něco podobného na svém blogu a ještě něco : JÁ TĚ ZABIJU !!!!Tohle je pro mě doják ,já mám doma králíčka a tohle je pro mě.......no ,prostě ... musela jsi sem dávat zrovna KRÁLÍKY ?? a bulela jsem taky :-(

hahaha

(xxx, 1. 11. 2006 21:13)

To by mě zajímalo, jestli si kupuješ šampóny, krémy a voňavky, který se na zvířatech nezkoušeli. Můžeš se přihlásit do nějaký laboratoře, aby to místo králíků zkoušeli na tobě!!! Opravdu výborný!!!

tak to se nedá vydržet

(jamana2, 16. 10. 2006 0:27)

tak to jsem se teda zase nasr..a rozbrečela zároveň to snad ani není možný,že sou mezi náma takový svině!!zlámat jim ruce a nalít do nich ty sr....,který lejou oni do těch bezmocných chudinek..šoupnu odkaz na maila rozešlu to kde se dá..nevydržela jsem ani potkany,natož hafy..to je hroznýý.

míšo

(efička, 29. 9. 2006 16:11)

no míšo musím přiznat že jsem brečela takhle ubližovat zvířatům !!! já někoho potkat kdo by prováděl tak mu ustřelím hlavu !!!to malé štěňátko jak mělo rozřízlé břicho !!!
já je zabiju !!!!